BAU Radyo Yayın Akışı

PAZARTESİ
09:00-10:00 Buek Haber – Tansu Alparslan
10:00-11:00 Buek Haber – Tansu Alparslan
11:00-12:00 Bahçeşehir Kolejleri
12:00-13-00 Kasetçalar- Erhan Biçer-Baran Turguter
13:00-14:00 Fragman- Rüveyde Şalcı
14:00-15:00 Ayaklı Sıcak Haber – Huriye Acarbay
15:00-16:00
16:00-17:00 Jam Session – Cem Çankaya
17:00-18:00 Whisper – Ceren Yılmaz
18:00-19:00 Yıldızlı Saatler – M. Burak Yıldız
19:00-20:00 Tersine Dünya – Bengisu Özkes
20:00-21:00 Yabancı Karışık – Fatih Bülbül
21:00-22:00 Vizyorum – Enes Selim Gökhan – Ceren Gökbulut
22:00-23:00 Anladım Hocam – Ezgi Yılmazbaş
23:00-00:00
00:00-01:00

SALI
09:00-10:00
10:00-11:00 Türkiye ve Dünyada Gündem – HLO Hakan
11:00-12:00 Boş Vermişim Dünyaya – Merve Sarıtaş
12:00-13-00 Uğurlu Okul
13:00-14:00 High Life – Dani Salti – Hayati Havlucu
14:00-15:00 Bau Station – Melis Yolay Dilara Yıldızeli
15:00-16:00 Edebikli Günler Türkiye – Beria Rana Aktaş
16:00-17:00 Dm Show – Diona
17:00-18:00 – Her Kafadan – Aysel Şahin
18:00-19:00 Bi Şekil Kaçışlar – Mine Yaşar – Öznil Ataç
19:00-20:00 Hitchten Sesler – Esin Çömlekçioğlu
20:00-21:00 Entel Dantel – Merve Gültekin
21:00-22:00
22:00-23:00 Torna&Vidin – Torhan Can Genç
23:00-00:00 Epifiz – Emir Furkan Tontuk
00:00-01:00

ÇARŞAMBA
09:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00 Çal Bakalım – Kerem Even – Enes Türkoğlu
12:00-13-00 Çal Bakalım – Kerem Even – Enes Türkoğlu
13:00-14:00 Tadında Seyahat – Gürhan Kara ( Yardımcı Kerem Even)
14:00-15:00 Güvenli Okul – Osman Öztürk (Yardımcı Kerem Even)
15:00-16:00 Musikimizin Penceresinden – Dr.Kenan Sayacı (Yardımcı Sinan Ozan Kartal)
16:00-17:00 25. Saat – Gonca Öztürk
17:00-18:00 Radio Dissonance – Oğuzhan Köseoğlu – Eylül Keskin
18:00-19:00 STEM + İletişim Fak. (15 Günde Bir) – ( Yardımcı Enes Demirci)
19:00-20:00 Potanın Ejderleri – Enes Demirci
20:00-21:00 Euro Trip – Yağız Öztürk
21:00-22:00 Cebimizdeki Şarkılar – Büşra Seyis
22:00-23:00 MixMixingMixed – Mustafa Tokgöz
23:00-00:00 Özel Üniversite Ortamı – Şule Çakmak – Aybüke Kireçoğlu
00:00-01:00 Kuzeydeki Krallık – Tunahan Şener – Batuhan Aldoğan – Dinç Onur Yüksek

PERŞEMBE
09:00-10:00 Öğrenci Dekanlığı – Kulüpler
10:00-11:00 Öğrenci Dekanlığı – Kulüpler
11:00-12:00 Sürpriz Olsa – Selin Özmen – Naz Yazıcı
12:00-13-00 Senden Benden – Ece Aktaş
13:00-14:00 Gereksiz Münasebet – M. Arif Ekrekli – Y. Sarp Hoşöz
14:00-15:00 Luxury Sessions – Tunahan İyianlar
15:00-16:00 Çıkış Saati – İlayda Amaç
16:00-17:00
17:00-18:00 Kaskını Tak – Emre Ertürk
18:00-19:00 Ekşili Tatlı – Sinan Ozan Kartal – Tolga Arslan
19:00-20:00 Çözen Flamengo – Ömer Take – Eray Koral
20:00-21:00 Baykuş –Emirhan Erzurumlu
21:00-22:00 Aesculapion – Ayşe Kahraman
22:00-23:00 Rapte Tek – Burak Kızılkaya
23:00-00:00 School Bag – Gökçe Çanakkaleli
00:00-01:00

CUMA
09:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00 Mesela Yani – Sude Kaçmaz
12:00-13-00 Halka Show – Ali Arif Kılınç
13:00-14:00 Afrotaiment Show – Bantu
14:00-15:00 Antidepresan – Arda Işıkoğlu
15:00-16:00 Radyofer – Saimcan Büyüköztürk – Efsane Agoldoy
16:00-17:00 Carpadiem – Dilara Hergenç – Esin İnce
17:00-18:30 3 Korner 1 Penaltı – A.Denizhan Açıkel – Utku Baylan
18:30-20:00 Deve Cüce – Gökçe Kitiz –Ayça Sedef
20:00-21:00 Benim Podcastim -Yahya Darboe
21:00-22:00 Kahtalı Nietzsche – Ozan Can Çulhaoğlu
22:00-23:00 Oyunun Dışında Kalanlar – Dilberay Yıldırım
23:00-00:00 Çıkmaz Sokak – Batuhan Giritlioğlu – Berkay Can Bağcı
00:00:01:00

Piabet Giriş Mariobet Süpertotobet giriş Goldenbahis pashagaming Ngsbahis giriş Restbet Mobilbahis giriş Nakitbahis Süperbahis Betmatik asyabahis fatih escort bakırköy escort avcılar escort ataköy escort ankara escort beylikdüzü escort ankara escort