“En İyi Üniversite Radyosu” Yeniden BAU Radyo!

Müzik On Air "En İyi Üniversite Radyosu"

Bu yıl 2.si düzenlenen Müzik On Air ödüllerinde “En İyi Üniversite Radyosu” kategorisinin ödül sahibi değişmedi!

En İyi Üniversite Radyosu: BAU Radyo

2016 yılının Müzik On Air ödüllerinde “En İyi Üniversite Radyosu” seçilen BAU Radyo, 2017 yılında yaptığı çalışmalar, harcanan emekler neticesinde halk oylamasıyla yeniden “En İyi Üniversite Radyosu” seçildi!

Müzik On Air ekibi ödülü takdim etmeye geldiğinde kendilerini BAU Radyo Direktörü Tansu Alparslan, BAU Radyo Yönetim Kurulu, BAU Öğrenci Dekanı Pervin Merdan ve BAU Öğrenci Dekan Yardımcı Nilgün Aşıkkutlu karşıladı. Ödül BAU Radyo’ya takdim edilirken renkli görüntüler ortaya çıktı.

75 ‘i aşkın programcımızla hergün BAU Radyo ailesi olarak birbirinden farklı programlarımızı dinleyicilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bunun yanı sıra BAU Radyo olarak Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşen etkinliklerin müzik kısmını üstleniyor, üniversitenin tüm kampüslerinde eğlendirmeye devam ediyoruz.

BAU Radyo olarak her zaman daha iyisi için çabalıyoruz. Bizleri 2.kez “En İyi Üniversite Radyosu” seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Müzik On Air ödüllerinde “En İyi Üniversite Radyosu” seçilmemizde emeği geçen başta BAU Radyo ekibimize, tüm Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları (BUEK) Ailesine ve Müzik On Air ekibine sonsuz teşekkürlerimizle…

http://muzikonair.com/2-muzikonair-odulleri-kazananlari-belli-oldu/